2013 Filmai Online - Filmai online,siųstis - Filmai,televizija,serialai,prikolai,siuntiniai - ViskasDykai.LT
Lietuviška Televizija Online


2013 Filmai Online

Rūšiuoti pagal: Data · Pavadiniima · Reitinga · Komentarus · Parsisiuntima · Peržiūra

Kalakutai: atgal į ateitį / Free Birds (2013)LT

Kalakutai: atgal į ateitį / Free Birds (2013)LT

Metai: 2013
Žanras: Animacija, Komedija, Nuotykių
Režisierius: Jimmy Hayward
Aktoriai: Owen Wilson, Woody Harrelson, Amy Poehler, George Takei, Colm Meaney
Kalba: Lietuvių / Rusų

Aprašymas:
Įsigalėjęs požiūris, kad kalakutai yra kvaili paukščiai, tinkami tik šventiniam stalui papuošti. Atėjo laikas pakeisti nuostatas! Nauja animacinė komedija „Kalakutai: atgal į ateitį" apvers jūsų pasaulėžiūrą. Nuo šiol, pamatę kalakutą, jūs žinosite, kad viduje jis yra erelis. Na gerai, gal ir ne visai erelis, bet turi su ereliais daugiau bendro nei su vištomis, žąsinais, kurapkomis ir kitu paukštienos prekystalio asortimentu. Žavus nevykėlis Regis, kuriam aplinkybės nuolat svilina uodegą, tačiau likimas leidžia išnešti sveikas plunksnas, sutinka kietasprandį kalakutų pasaulio Rembo – Džeiką. Turėdami atlikti savo gyvenimo misiją, du užkietėję individualistai privalo peržengti asmeninius nusistatymus. Padedami visos šutvės mielai kvanktelėjusių personažų, jie siekia išgelbėti kalakutų giminę nuo tapimo šventinio stalo simboliu. ...Žiūrėti toliau...

20/01/2014

Turbo (2013)

Turbo (2013)

Metai: 2013
Žanras: Animaciniai
Režisierius:
David Soren
Aktoriai:
Ryan Reynolds, Marvin Duerkholz, Lil' Mizerkk
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Trumpų „Madagarskaro" filmų kūrėjui pagaliau patikėtas didžiojo ekrano vairas. Kurį vairuoja nedidelė patrakusi sraigė! Turbo nuo vaikystės svajojo tapti didžiu sportininku. Lenktynininku! Kurio vardą skanduotų minios. Jis būtų greičiausias ir kiečiausias! Tikra raketa. Tačiau net didžiausiai svajonei koją gali pakišti prigimtis: Turbo yra sraigė. Tiksliau, sraigius. Ir gyvena ten, kur visi vos velkasi – sraigyne. O Turbo taip norėjosi greičio... Netikėtai, vieną dieną sraigiui Turbo nutinka keistas nutikimas... Ir jis įgyja super galių! Štai tada sraigius supranta, kad išmušė jo gyvenimo valanda! Jis iškvies į kovą savo idealus ir parodys, kieno kiaute dega karščiausia ugnis! Kieno kiautas urzgia garsiausiai. Ir kieno kiaute sproginėja žiežirbos! Turbo – savo svajonės link beprotišku greičiu lekiantis sraigius lenktynininkas. Susigrums su už save greitesniais... Ir pradės didžiausią savo gyvenime nuotykį! Jis greitas. Jie – įsiutę.
Žiūrėti toliau...

26/10/2013

Nužudyk savo mylimuosius / Kill Your Darlings (2013)

Nužudyk savo mylimuosius / Kill Your Darlings (2013)

Metai: 2013
Žanras: Drama, Romantinis, Biografinis
Režisierius: John Krokidas
Aktoriai: Daniel Radcliffe, Dane DeHaan, Michael C. Hall, Jack Huston, Ben Foster, David Cross, Jennifer Jason Leigh...
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas: Veiksmas vyksta 1944 metais Kolumbijos universitete, kur pirmakursis Allenas Ginsburgas (akt. Daniel Radcliffe) susipažįsta su būsimaisiais bytnikų judėjimo nariais. Jau pirmą dieną jaunuolio dėmesį patraukė bibliotekoje išsišokęs Lucienas Carras (akt. Dane Deehan), kuriam visai nerūpi nusistovėjusios universiteto taisyklės. Vėliau jiems susipažinus, Lu (Lucien) nusiveda Alleną į Davido Kammerero (akt. Michael C. Hall) bute vykstantį vakarėlį ir pristato jam visai kitą, bohemišką Niujorko pusę...

Žiūrėti toliau...

Šiandiena

Prisikėlimas / A Resurrection (2013)

Prisikėlimas / A Resurrection (2013)

Metai: 2013
Režisierius: Matt Orlando
Žanras: Trileris, Siaubo
Aktoriai: Mischa Barton, Devon Sawa, Michael Clarke Duncan, J. Michael Trautmann, Stuart Stone...
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)

Aprašymas:
Istorija apie paauglį, palaidojusį savo brolį, tačiau negalintį to pripažinti ir tuo patikėti. Su juo ilgą laiką dirba psichologas, bandantis viską paaiškinti, tačiau vaikinas kiekvieno seanso metu neigia mirties faktą.
Netrukus policija randa atvirą kapą, iš kurio dingęs brolio kūnas, o vaikinas pradeda matyti dar neįvykusias žmogžudystes ir vaizduoja jas savo piešiniuose. Psichologai ir policija bando vaikinui padėti, tačiau išaiškėjusi tiesa juos priblokš.

Žiūrėti toliau...

13/04/2014

Skinwalker Ranch (2013)

Skinwalker Ranch (2013)

Metai: 2013
Žanras: Fantastiniai, Siaubo
Režiserius: Devin McGinn
Aktoriai: Taylor Bateman, Steve Berg, Michael Black, Erin Cahill, Carol Call, Kyle Davis, Mike Flynn, Jon Gries, Michael Horse
Kalba: Lietuvių
 
Aprašymas:
Mokslinių tyrimų komanda tiria ir liudija antgamtinius reiškinius, susijusius su galvijų rančos savininkų dešimtmečio sūnaus dingimu. Filmas paremtas tikrais įvykiais, kurie šokiravo paranormalių reiškinių mėgėjų bendruomenę visame pasaulyje.

Žiūrėti toliau...

13/04/2014

Laiko Tiltas / About Time (2013)

Laiko Tiltas / About Time (2013)

Metai: 2013
Žanras: Fantastinis, Komedija, Drama
Režisierius: Richard Curtis
Aktoriai: Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Lydia Wilson, Lindsay Duncan, Richard Cordery, Joshua McGuire
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Aprašymas:
Sulaukęs 21-erių, Timas suvokia galįs keliauti laiku... Po dar vieno, Timui bereikšmio naujametinio vakarėlio tėvas jam atskleidžia paslaptį, jog visi Timo šeimos vyrai turi tokią dovaną. Nors Timas ir negali keisti pačios istorijos, tačiau jo gabumai leidžia vaikinui nulemti ar ištaisyti jo gyvenime įvykusius ar dar įvyksiančius įvykius. Timas nepatenkintas savo dabartiniu gyvenimu, tad naujai atrasti gabumai - puiki priemonė jį susitvarkyti, Timo suvokimu, susirandant merginą. Tačiau Timui teks išmokti skaudžią gyvenimo pamoką, kad kelionių laiku pasekmės nėra tokios malonios, kaip gali pasirodyti.

Žiūrėti toliau...

13/04/2014

Nenugalimas / Ji zhan (2013)

Nenugalimas / Ji zhan (2013)

Metai: 2013
Režisierius: Dante Lam
Žanras: Veiksmo, Drama
Vaidina: Singh Hartihan Bitto, Nick Cheung, Crystal Lee, Feier Li, Ting Mei, Andy On, Eddie Peng...
Kalba: Rusų

Aprašymas:
Čin Fajus, praeityje dukart mišrių kovu čempionas, pabėga iš Honkongo į Makao nuo lupikautojų. Netikėtai sutinka Lin Sitsi, kuris pilnas ryžto laimėti mišrių kovų čempionatą. Fajus tampa Sitsi globėju ir iš naujo atranda sau aistrą ne tik kovom, bet ir gyvenimui.

Žiūrėti toliau...

13/04/2014

Sveiki atvykę į džiunglės / Добро пожаловать в джунгли / Welcome to the Jungle (2013)

Sveiki atvykę į džiunglės / Добро пожаловать в джунгли / Welcome to the Jungle (2013)

Metai: 2013
Žanras: Komedija, Nuotylių
Režisierius: Роб Мелцер
Vaidina:
Адам Броди, Жан-Клод Ван Дамм, Роб Хюбел, Кристен Шаал, Меган Бун, Деннис Хейсбёрт, Бьянка Бри, Эрик Эдельштейн, Роберт Питерс, Аарон Такахаси ...
Kalba: Rusų

Aprašymas:

Персонал дизайнерской фирмы отправляется в отпуск на тропический остров. Коллективный отдых заканчивается самым настоящим хаосом, когда герои сталкиваются с первыми серьезными трудностями.

 

Žiūrėti toliau...

12/04/2014
(