2013 Filmai Online - Filmai online,siųstis - Filmai,televizija,serialai,prikolai,siuntiniai - ViskasDykai.LT
Lietuviška Televizija Online


2013 Filmai Online

Rūšiuoti pagal: Data · Pavadiniima · Reitinga · Komentarus · Parsisiuntima · Peržiūra

Kalakutai: atgal į ateitį / Free Birds (2013)LT

Kalakutai: atgal į ateitį / Free Birds (2013)LT

Metai: 2013
Žanras: Animacija, Komedija, Nuotykių
Režisierius: Jimmy Hayward
Aktoriai: Owen Wilson, Woody Harrelson, Amy Poehler, George Takei, Colm Meaney
Kalba: Lietuvių / Rusų

Aprašymas:
Įsigalėjęs požiūris, kad kalakutai yra kvaili paukščiai, tinkami tik šventiniam stalui papuošti. Atėjo laikas pakeisti nuostatas! Nauja animacinė komedija „Kalakutai: atgal į ateitį" apvers jūsų pasaulėžiūrą. Nuo šiol, pamatę kalakutą, jūs žinosite, kad viduje jis yra erelis. Na gerai, gal ir ne visai erelis, bet turi su ereliais daugiau bendro nei su vištomis, žąsinais, kurapkomis ir kitu paukštienos prekystalio asortimentu. Žavus nevykėlis Regis, kuriam aplinkybės nuolat svilina uodegą, tačiau likimas leidžia išnešti sveikas plunksnas, sutinka kietasprandį kalakutų pasaulio Rembo – Džeiką. Turėdami atlikti savo gyvenimo misiją, du užkietėję individualistai privalo peržengti asmeninius nusistatymus. Padedami visos šutvės mielai kvanktelėjusių personažų, jie siekia išgelbėti kalakutų giminę nuo tapimo šventinio stalo simboliu. ...Žiūrėti toliau...

20/01/2014

Turbo (2013)

Turbo (2013)

Metai: 2013
Žanras: Animaciniai
Režisierius:
David Soren
Aktoriai:
Ryan Reynolds, Marvin Duerkholz, Lil' Mizerkk
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Trumpų „Madagarskaro" filmų kūrėjui pagaliau patikėtas didžiojo ekrano vairas. Kurį vairuoja nedidelė patrakusi sraigė! Turbo nuo vaikystės svajojo tapti didžiu sportininku. Lenktynininku! Kurio vardą skanduotų minios. Jis būtų greičiausias ir kiečiausias! Tikra raketa. Tačiau net didžiausiai svajonei koją gali pakišti prigimtis: Turbo yra sraigė. Tiksliau, sraigius. Ir gyvena ten, kur visi vos velkasi – sraigyne. O Turbo taip norėjosi greičio... Netikėtai, vieną dieną sraigiui Turbo nutinka keistas nutikimas... Ir jis įgyja super galių! Štai tada sraigius supranta, kad išmušė jo gyvenimo valanda! Jis iškvies į kovą savo idealus ir parodys, kieno kiaute dega karščiausia ugnis! Kieno kiautas urzgia garsiausiai. Ir kieno kiaute sproginėja žiežirbos! Turbo – savo svajonės link beprotišku greičiu lekiantis sraigius lenktynininkas. Susigrums su už save greitesniais... Ir pradės didžiausią savo gyvenime nuotykį! Jis greitas. Jie – įsiutę.
Žiūrėti toliau...

26/10/2013

Blood Ties (2013)

Blood Ties (2013)

Metai: 2013
Žanras: Trileris, Kriminalinis
Režiserius: Guillaume Canet
Aktoriai: Clive Owen, Mila Kunis, Zoe Saldana, Marion Cotillard, Billy Crudup, Matthias Schoenaerts, James Caan, Noah Emmerich
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas:
Tai filmas apie du brolius, kuriuos likimas priverčia eiti visiškai skirtingais gyvenimo keliais: Frenkas yra atsidavęs ir patikimas policininkas, tačiau jo brolis Krisas pasuko nusikalstamo gyvenimo vingiais.
Šio filmo siužetas leis pamatyti, kaip vystosi santykiai tarp dviejų brolių, kuriuos sieja kraujo ryšys, bet bando atskirti ir supriešinti skirtingos vertybės ir įstatymai.

Žiūrėti toliau...

22/04/2014

Kodas: Raudonas / Code Red (2013)

Kodas: Raudonas / Code Red (2013)

Metai: 2013
Žanras: Siaubo, Fantastika
Režiserius: Valeri Milev
Aktoriai: Paul Logan, Velizar Binev, Forbes KB, Borislav Iliev, Manal El-Feitury, Julian Kostov, Ralitsa Paskaleva, Mya-Lecia Naylor, Nikolay Stanoev
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas:
Antro pasaulinio karo metais Josifas Stalinas sukūrė itin slaptas nervus paralyžuojančias dujas, kurios dingo po Stalingrado mūšio. Po 70 metų siaubingas biologinis ginklas atsiranda dabartinėje Bulgarijoje ir ne tik paverčia vietinius gyventojus nuožmiais mutantais, bet ir leidžia iš kapų prisikelti negyvėliams. JAV specialiųjų pajėgų kapitonas Džonas Makgehis ir NATO gydytoja Ana Benet privalo palikti užkrėstą zoną, kol nepaskelbtas Raudonasis Kodas. Paskelbus Raudonąjį Kodą, viskas turi būti sunaikinta. Išgyventi reikia bet kokia kaina.

Žiūrėti toliau...

22/04/2014

The Invoking (2013)

The Invoking (2013)

Metai: 2013
Žanras: Siaubo, Trileris
Režisierius: Jeremy Berg
Aktoriai: Brandon Anthony, Carson Holden, D'Angelo Midili, Trin Miller, Andi Norris...
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)

Aprašymas: After inheriting a house from the family she never knew, Samantha Harris (Trin Miller) and three friends head to rural Sader Ridge to inspect the property. Soon after arriving, Sam begins to experience horrific visions of savage brutality and unspeakable evil. Plagued by the sinister forces closing in around her, Sam descends into a waking nightmare when the demons from her past refuse to stay buried any longer.

Žiūrėti toliau...

17/04/2014

Nužudyk savo mylimuosius / Kill Your Darlings (2013)

Nužudyk savo mylimuosius / Kill Your Darlings (2013)

Metai: 2013
Žanras: Drama, Romantinis, Biografinis
Režisierius: John Krokidas
Aktoriai: Daniel Radcliffe, Dane DeHaan, Michael C. Hall, Jack Huston, Ben Foster, David Cross, Jennifer Jason Leigh...
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas: Veiksmas vyksta 1944 metais Kolumbijos universitete, kur pirmakursis Allenas Ginsburgas (akt. Daniel Radcliffe) susipažįsta su būsimaisiais bytnikų judėjimo nariais. Jau pirmą dieną jaunuolio dėmesį patraukė bibliotekoje išsišokęs Lucienas Carras (akt. Dane Deehan), kuriam visai nerūpi nusistovėjusios universiteto taisyklės. Vėliau jiems susipažinus, Lu (Lucien) nusiveda Alleną į Davido Kammerero (akt. Michael C. Hall) bute vykstantį vakarėlį ir pristato jam visai kitą, bohemišką Niujorko pusę...

Žiūrėti toliau...

16/04/2014

Prisikėlimas / A Resurrection (2013)

Prisikėlimas / A Resurrection (2013)

Metai: 2013
Režisierius: Matt Orlando
Žanras: Trileris, Siaubo
Aktoriai: Mischa Barton, Devon Sawa, Michael Clarke Duncan, J. Michael Trautmann, Stuart Stone...
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)

Aprašymas:
Istorija apie paauglį, palaidojusį savo brolį, tačiau negalintį to pripažinti ir tuo patikėti. Su juo ilgą laiką dirba psichologas, bandantis viską paaiškinti, tačiau vaikinas kiekvieno seanso metu neigia mirties faktą.
Netrukus policija randa atvirą kapą, iš kurio dingęs brolio kūnas, o vaikinas pradeda matyti dar neįvykusias žmogžudystes ir vaizduoja jas savo piešiniuose. Psichologai ir policija bando vaikinui padėti, tačiau išaiškėjusi tiesa juos priblokš.

Žiūrėti toliau...

13/04/2014

Skinwalker Ranch (2013)

Skinwalker Ranch (2013)

Metai: 2013
Žanras: Fantastiniai, Siaubo
Režiserius: Devin McGinn
Aktoriai: Taylor Bateman, Steve Berg, Michael Black, Erin Cahill, Carol Call, Kyle Davis, Mike Flynn, Jon Gries, Michael Horse
Kalba: Lietuvių
 
Aprašymas:
Mokslinių tyrimų komanda tiria ir liudija antgamtinius reiškinius, susijusius su galvijų rančos savininkų dešimtmečio sūnaus dingimu. Filmas paremtas tikrais įvykiais, kurie šokiravo paranormalių reiškinių mėgėjų bendruomenę visame pasaulyje.

Žiūrėti toliau...

13/04/2014
(